כרטיס הכניסה שלך לאירופה

europe-gate

מהרגע בו דיווחה ממשלת פורטוגל בשנת 2015 כי היא מאשרת את התיקון בחוק המעניק אזרחות ליהודים שיוכיחו שהם צאצאי מגורשי פורטוגל- ישראלים רבים החלו בתהליך בירור האזרחות והנפקת הדרכון הפורטוגלי. 

הסיבה העיקרית לרצון בהנפקת וקבלת אזרחות פורטוגלית היא ברורה- פורטוגל הינה חלק ממדינות האיחוד האירופי וככזו- כל המחזיק בדרכון פורטוגלי- זכאי לכל התנאים, ההטבות והזכויות של אזרח אירופאי. החל משהייה ועבודה באופן חוקי בכל מדינות האיחוד האירופי, מעבר חופשי בין המדינות, לימודים אקדמאים, השקעות בנדל"ן ו/או במסחר וזכות כניסה למעל 140 מדינות (כולל ארצות הברית) ללא צורך בויזה ובהתליך ביורוקרטי ארוך ומתיש.

שני היתרונות הבולטים והמשמעותיים ביותר למחזיקים בדרכון הפורטוגלי, בניגוד לדורשים ו/או הזכאים לדרכון של מדינה אחרת באיחוד האירופאי הם:

  1. אינכם נדרשים לוותר על אזרחותכם הישראלית או להגיש בקשות מיוחדות כדי שתוכלו להחזיק הן באזרחות הישראלית והן באזרחות הפורטוגלית.
  2. מהרגע שהנכם אזרחים, המעמד הוא לכל החיים והדרכון, כמו כל דרכון, נדרש בחידוש מדי מספר שנים בהתאם לחוק. כל עוד דרכון ההורה הינו בתוקף, לצאצאים זכאות כמעט אוטומטית וללא הגבלה לקבל אזרחות ודרכון פורטוגלי גם כן. 

מהסיבות האלו, ורבות אחרות, הדרישה לקבלת אזרחות ודרכון פורטוגלי בקרב הישראלים הזכאים הינה רבה ופופולרית מאוד!

לכן, מאוד חשוב, כי בטרם תתחילו בתהליך, שכרוך בהשקעת משאבים שונים- תבדקו איתנו באם הנכם עומדים בתנאי הזכאות ותקבלו את כל המידע, גם כזה שאולי הנכם חושבים שאינו רלוונטי או שכבר ידוע לכם ממקורות מסוימים- כדי שההחלטה על ביצוע התהליך תהיה נבונה ונכונה וכאשר מונח כל המידע לפניכם, על הסיכויים והסיכונים, במקצועיות רבה, שירותיות ושקיפות.

יתרונות אזרחות פורטוגלית

לימודים באירופה
עבודה באירופה
נדל"ן באירופה
תנאי מחיה טובים יותר

שירותי נוטריון פורטוגליאישורים נוטריונים ולגליזציה של מסמכי מקור ישראלים

צור קשר להצעה

שירותי תרגום עברית פורטוגזיתתרגום מסמכים ע``י מתורגמן מוסמך ע``י משרד המשפטים הפורטוגלי

צור קשר להצעה

הגשת המסמכים לראשי הקהילה לקבלת האישוראישור קהילה: בדיקה מקדמית ללא לעות וללא התחייבות לזכאותך לקבלת אישור קהילה

צור קשר להצעה

מה הם תנאי הסף והתנאים הכלליים לקבלת האזרחות הפורטוגלית?

על מנת להוציא אזרחות פורטוגלית יש צורך לעמוד במספר תנאים ולספק לא מעט הוכחות שאינן קלות ברוב המקרים ואורכות לא מעט זמן.

  • חלה חובת הוכחה לקשר משפחתי למגורשי פורטוגל. מגורשי פורטוגל, יהודים שגורשו מספרד לפורטוגל ולאחר מכן מפורטוגל. הדרך העיקרית להוכחת הקשר היא על ידי שם המשפחה, כאשר על שם המשפחה (הקדום) של מבקש האזרחות להימצא ברשימת שמות המשפחה המוכרים בקהילה היהודות פורטוגל. רשימה זו שונה מהרשימה של מגורשי ספרד והיא תנאי הכרחי אך לא תנאי מספק.

  • הוכחת קשר וזיקה למסורת הפורטוגלית – לפי התיקון לחוק יש צורך להוכיח קשר הדוק ליהדות פורטוגל ושמירת המסורת היהודית ספרדית לאחר הגירוש – שימור התפילה, שמירה על קשר בין חברי הקהילה, שמירה על המנהגים והתפילה על פי הנוסח הספרדי, וכמו כן כתובות, ספרי תמונות, מסמכים רלוונטיים ואף אילן יוחסין שהולך כמה שיותר שנים אחורה ומוכיח קשר הדוק לקהילה היהודית המקומית.

  • אין צורך בידיעת השפה הפורטוגזית.

לקביעת פגישת יעוץ ללא עלות וללא התחייבות

לבדיקת זכאות בשיחת טלפון קצרה, התקשרו: 03-7322273

אנו ב- Pc Israel, מתמחים בליווי וסיוע לאזרחי ישראל הזכאים, לקבל לידם אזרחויות ממדינות האיחוד האירופאי. עם שנים של ניסיון ומאות לקוחות שזכינו ללוות בתהליך עד לקבלת הדרכון, עם צוות מקצועי שפועל בארץ ובמדינות האיחוד (עורכי-דין, נוטריונים, חוקרים, מתמללים, מתרגמים ועוד)- אנו עושים ימים כלילות על-מנת להביא את לקוחותינו לנקודת הסיום בזמן המהיר יותר ובדרך הקלה ביותר.

מידה ומשפחתכם היא ממגורשי ספרד \ פורטוגל ונראה כי אתם עומדים בקריטריונים שהוגדרו בחוק הפורטוגלי למימוש אזרחותכם, אתם מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, ואנו נתאים את חבילת השרות האולטימטיבית עבורכם – החל מהכוונה תיאורטית בסיסית דרך השלמת חלקים ספציפיים בתהליך ועדחבילת שרות מלאה הכוללת מילוי והגשת כל המסמכים הדרושים (לרבות תרגומים) חותמות אפוסטיל ואישורים נוטריוניים, השגת אישורי הקהילה היהודית בפורטוגל, אשר יובילו לקבלת האזרחות הפורטוגלית הנכספת.

מנהלת המשרד, לריסה פיינגולד (בעבר עוזרת קונסולרית בקונסוליה הרומנית) ואנשיה, נמצאים בקשר רציף עם משרדי הקונסוליה ושגרירות פורטוגל בישראל, זאת תוך ניהול תיקי לקוחותינו בפורטוגל (ולא בישראל), דבר המאפשר עלויות בסיס נמוכות ועמידה בלוחות הזמנים ללא עיכובים מיותרים. התהליך אשר מבוקר ע"י עו"ד נוטריון אנבר, ומבוצע ע"י עו"ד Sofia & Elena ממשרדנו בפורטוגל.

כמה זמן אורך התהליך של הוצאת אזרחות פורטוגלית ומהי העלות?

את התהליך מומלץ לבצע על ידי פנייה למשרד עורכי דין או חברה המתמחה בחקר היסטורי ומציאת פרטים שיוכלו להוכיח ולקשר את הצאצאים למגורשי פורטוגל ועל ידי כך לעמוד בתנאים לקבלת האזרחות. מדובר בתהליך שאמור לקחת תקופה של כשנה וחצי ועלותו היא בסביבות 1500-2500 יורו למבקש, במידה וקיימים מספר מבקשים מאותה משפחה יתכן כי המחירים אף יהיו נמוכים יותר.

למרות ההקלות של ממשלת פורטוגל על הוצאת הדרכון הפורטוגלי לעומת הוצאת דרכון ספרדי למשל, למרות שמבקש האזרחות הפורטוגלית לא צריך להגיע פיסית לפורטוגל או לדבר פורטוגזית באופן שוטף, יש לקחת בחשבון כי בסופו של יום מדובר בתהליך לא זול במיוחד וגם לא קצר במיוחד שדורש הרבה חיפושים ומאמצים למציאת מסמכים והוכחות למיניהם שחשוב לבצע בצורה מסודרת בליווי מקצועי שכן קבלת אזרחות פורטוגלית תזכה את המקבל בכל היתרונות הכלולים בלהיות אזרח אירופי.

Call Now Button